elektronické knihy v cudzom jazyku
SK EN


Máme 0 elektronických kníh v ponuke.

eBook / eAudio

Eurobooks > eBook > O kníhkupectve Eurobooks

O Eurobooks

Eurobooks je ojedinelým kníhkupectvom špecializovaným na zahraničnú literatúru. Má najväčšiu ponuku beletrie, kníh pre deti, literatúry faktu, jazykových učebníc, slovníkov, odbornej literatúry humanitných a prírodovedných smerov, vrátane medicínskej literatúry. V ponuke má veľký výber pôvodných audiokníh a DVD.

Eurobooks bol prvým slovenským internetovým kníhkupectvom, ktoré zaradilo do ponuky aj elektronické knihy v cudzom jazyku. Po skúšobnej prevádzke je dnes ponuka elektornických titulov kníh a audionahrávok porovnateľná s ktorýmkoľvek zahraničným portálom.

Eurobooks v súčasnosti ponúka elektronické knihy v anglickom jazyku od všetkých významných európskych a zámorských vydavateľov. Čoskoro ponuku rozšrime o elektronické knihy nemeckých vydavateľov.

Poskytujeme aj informácie o tom, ako používať elektronické knihy, ktoré pomáhajú zákazníkom ušetriť peniaze pri objednávaní elektronických kníh a čítacích zariadení. Snahou kníhkupectva je poskytnúť aj elektronické knihy za najlepšiu cenu aj napriek 20% dani z pridanej hodnoty. Na rozdiel od zahraničných portálov vám Eurobooks predá eBook a eAudio s riadnym daňovým dokladom.

Aj využívaním našich služieb v oblasti elektronických kníh podporujete vlastnú krajinu.

Sme tu pre vás, kto myslíte našimi knihami!

Hora kníh

Nákupný košík

Sledujte Eurobooks na

Verified by Visa MasterCard SecureCode